BOOKING

AKTUÁLNĚ NEPŘIJÍMÁM NOVÉ KLIENTKY.

Děkuji za tvůj zájem ❤️

Nejbližší nové termíny budu vypisovat cca v druhé polovině roku 2023. O přesnějším termínu spuštění budu informovat zde i na mém instagramu @deni.tattooing.

IMG_3090

*

Preferuji termíny pro 1 osobu (prosím vždy bez doprovodu).

*

Jak funguje přihlášení na termín – tzn. BOOKING?

Jediná možnost přihlášení na termín je pouze zde – přes FORMULÁŘ. Formulář se otevře až v den bookingu. Většinou je otevřen jen pár minut (než se naplní kapacita), tak si raději pročti následující řádky, ať tě nic nepřekvapí.

Objednávka na termín nefunguje formou “kdo dřív přijde, ten má termín”. Každý váš doručený email pročítám a snažím se zaměřit na motivy, které vím, že dokážu zpracovat s čistým svědomím v mém stylu a rukopisu, přesně tak, aby byla spokojenost na obou stranách. Tetuji motivy na míru (podle vašich představ) a vždy v mém stylu (ne donesené obrázky). Pokud chceš motiv na míru, popiš mi do formuláře tvou představu a případně i co by tetování mělo vyjadřovat, symbolizovat. Důležitá je pro mě tvoje představa (klidně jen hrubá – květiny, symbol, nápis, mandala, atd.), umístění na těle a max. velikost tetování. Všechny tyto detaily jsou zásadní a i díky těmto informacím si udělám lepší obrázek, jak by návrh měl vypadat.

V bookingovém formuláři vyplňuješ jméno, kontakt (tel., email), popis motivu, velikost, barevnost a umístění motivu, tvůj ideální termín.

Jaké tvorbě se věnuji?

V aktuální tvorbě se zaměřuji na přírodní motivy (květiny a lístky všeho druhu). Zajímám se o květomluvu a skrytý význam květin. Ráda pracuji s květinami podle slunečního znamení nebo vyjádření pocitů, emocí či vzpomínek právě typickou rostlinkou. Vše v barvách, které jsou mi nejblíž – čistě černé nebo s odstíny růžové, modré, zelené a lehké detaily ve světlých barvách. Pro můj styl je typická jemnost, velmi tenké linky (#fineline tattoo), lehké stínování a celkově ženské a něžné motivy. I to je důvod, proč tvoří moji klientelu zejména ženy.

Ráda bych i v tomto bookingu většinu motivů kreslila přímo na kůži majitele v den termínu – tedy formou freehand. Proto je důležité, aby každá klientka, která mě osloví, znala mou tvorbu a věděla, co může čekat. Pro freehand je důležitá důvěra, protože motiv se tvoří přímo na místě, kreslím ho fixou na kůži před samotným tetováním a většinu detailů, stínování atd. tvořím až v průběhu tetování. Na všem se domluvíme a klientka má vždy prostor vyjádřit, zda s návrhem souzní nebo chce cokoliv upravit.  Složitější a propracovanější návrhy (zvířata, mandaly a složité kompozice) si zpracovávám dopředu a s klientkou konzultuji v den termínu osobně. Vždy požaduji zálohu předem, ta slouží jako jistota termínu.

Tetuji pouze strojkem a tuto techniku pro moje motivy preferuji. Tetování metodou handpoke již nedělám.

Při bookingu dám přednost větším motivům – rukáv, záda, širší náramky. Zároveň bych moc ráda tetovala více microrealistických včel, čmeláků, ovoce apod.

Můžete vybírat i z volných návrhů:

Samotné tetování, obrázek na kůži, který si odnesete, je jen polovina celého procesu. Nejsem továrna na obrázky, proto stejnou váhu vkládám i do zážitku, který je ve formě vzpomínky na celý proces. Jedno bez druhého nefunguje a já si přeju, aby každé mnou vytvořené tetování neslo tu správnou energii z našeho setkání a mohlo ji pak své nositelce připomínat.

Pracuji i s myšlenou, že léčivé bylinky a rostlinky nám mohou přinést užitek i přes obrázek pod kůží. Kůže je největší orgán našeho těla a měli bychom dávat zřetel na to, co si přes ni do sebe pouštíme. Tentokrát nemluvím jen o veganských barvách a přípravcích (které používám), ale právě o tetování a o tom, jaký vliv může mít na naše duševní zdraví. Tetování nás bude po zbytek života ovlivňovat a já věřím, že právě léčivé bylinky a rostlinky nás mohou podpořit i formou tetování. Pokud tě tento přístup zaujal, můžeš mi klidně do popisu napsat, co tě trápí nebo co by si ve svém těle a přístupu k životu chtěla podpořit. Já pak na samotné sezení připravím pár návrhů, jaké rostlinky nebo květiny ti s tím dokáží pomoct.

Tetuji také ráda originální (nejen) české nápisy ve velmi minimalistickém stylu a mém vlastním rukopisu.

Na samostatná jména, data narození a římské číslice se nechci specializovat, protože v podobných tetováních postrádám kreativitu a originalitu. Nevěnuji se abstraktním čárám ani akvarelu.


 

Děkuji za váš zájem! ❤️