BOOKING

KAPACITA JE NAPLNĚNA

*

Děkuji za váš zájem! Kapacita na měsíce únor + březen byla naplněna, proto je booking již uzavřen.

Další booking plánuji v dubnu.

*

Jak funguje přihlášení na termín – tzn. BOOKING?

Jediná možnost přihlášení na termín je pouze zde – přes FORMULÁŘ. Formulář se otevře až v den bookingu. Většinou je otevřen jen pár minut (než se naplní kapacita), tak si raději pročti následující řádky, ať tě nic nepřekvapí.

Objednávka na termín nefunguje formou “kdo dřív přijde, ten má termín”. Každý doručený email pročítám a snažím se zaměřit na motivy, které vím, že dokážu zpracovat s čistým svědomím a vědomím. Tetuji motivy na míru (podle vašich představ) i moje volné návrhy, které najdeš níže. Pokud chceš motiv na míru, popiš mi do formuláře tvou představu a případně i co by tetování mělo vyjadřovat, symbolizovat. Pokud ti sedí nějaký z volných návrhů, napiš mi jeho označení. V obou případech je pro mě důležitá tvoje představa, umístění na těle a velikosti tetování. Všechny tyto detaily jsou zásadní a i díky těmto informacím si udělám lepší obrázek, jak by návrh měl vypadat.

Jaké tvorbě se věnuji?

V aktuální tvorbě se zaměřuji na přírodní motivy (květiny a lístky všeho druhu) a minimalismus. Vše v barvách, které jsou mi nejblíž – všechny odstíny růžové, modré, zelené a lehké detaily v bílé/žluté barvě. Pro můj styl je typická jemnost, tenké linky, lehké stínování a celkově velmi ženské a něžné motivy. I to je důvod, proč tvoří moji klientelu zejména ženy.

Ráda bych v tomto bookingu většinu motivů kreslila přímo na kůži majitele – tedy formou freehand. Proto je důležité, aby každý klient, který mě osloví, znal mou tvorbu a věděl, co může čekat. Pro freehand je důležitá důvěra, protože motiv se tvoří přímo na místě, kreslím ho na kůži před samotným tetováním a většinu detailů, stínování atd. tvoříme v průběhu tetování. Na všem se domluvíme a klient má vždy prostor vyjádřit, zda s návrhem souzní nebo chce cokoliv upravit.  Složitější a propracovanější návrhy zasílám (po domluvě termínu a uhrazení zálohy) vždy den předem. Záloha slouží jako jistota termínu.

Aktuálně tetuji převážně strojkem, což ale neznamená, že handpoke úplně vypouštím. Níže u každé fotky tetování najdeš i techniku, jakou bylo vytvořeno (stačí na fotku najet myší nebo si ji otevřít). Pokud preferuješ pouze jednu techniku, tak mi to napiš do popisu ve formuláři. V opačném případě se vždy řídím právě daným motivem a volím k němu techniku, která je z mého pohledu nejvhodnější.

Samotné tetování, obrázek na kůži, který si odnesete je jen polovina celého procesu. Nejsem továrna na obrázky, proto stejnou váhu vkládám i do zážitku, který je ve formě vzpomínky na celý proces. Jedno bez druhého nefunguje a já si přeju, aby každé mnou vytvořené tetování neslo tu správnou energii a mohlo jí pak svému nositeli připomínat.

Pracuji i s myšlenou, že léčivé bylinky a rostlinky nám mohou přinést užitek i přes obrázek pod kůží. Kůže je největší orgán našeho těla a měli bychom dávat zřetel na to, co si přes ni do sebe pouštíme. Tentokrát nemluvím jen o veganských barvách a přípravcích (které používám), ale právě o tetování a o tom, jaký vliv může mít na naše duševní zdraví. Tetování nás bude po zbytek života ovlivňovat a já věřím, že právě léčivé bylinky a rostlinky nás mohou podpořit i formou tetování. Několik léčivých rostlinek jsem dala i do volných návrhů, ale moc ráda nakreslím i jakoukoliv další přímo vám na míru podle toho, jakou část těla nebo myšlení potřebujete v životě podpořit.

Také tetuji ráda originální české nápisy ve velmi minimalistickém stylu a mém vlastním rukopisu.

Na jména, data narození a římské číslice se nechci specializovat, protože v podobných tetováních postrádám kreativitu a originalitu.


 

Děkuji za váš zájem! Kapacita je již naplněna, proto formulář není k dispozici.

Na všechny doručené objednávky odpovím nejpozději do 14. 1. 2021.