BOOKING

BOOKING UZAVŘEN.

Děkuji všem za zájem! Aktuálně je booking uzavřen.

Další booking na termíny leden, únor a březen 2020 budu spouštět 26.12. v 10h.

Jediná možnost přihlášení na termín bude opět pouze zde – přes FORMULÁŘ, který se otevře právě až v den bookingu.

Jaké tvorbě se věnuji?

Nově se spolu s tetováním formou handpoke věnuji i tetování strojkem, což je další možnost při bookingu, kterou můžete zvolit nebo nechat rozhodnutí techniky na mě a já se budu řídit tím, co je pro daný motiv nejlepší. Můj rukopis se však nemění a stále věřím v myšlenku, že stejně jako život není dokonalý, tak ani tetování nemusí být a přesně tak je správně. Samotné tetování, obrázek na kůži, který si odnesete je jen polovina celého procesu. Nejsem továrna na obrázky, proto stejnou váhu vkládám i do zážitku, který si odnesete ve formě vzpomínky. Jedno bez druhého nefunguje a já si přeju, aby každé mnou vytvořené tetování neslo tu správnou energii a mohlo jí pak svému nositeli připomínat.

V aktuální tvorbě se zaměřuji na minimalismus, jednoduché přírodní motivy (květiny, listy, krystaly) a barevné detaily (vesmír, hvězdy, drobečky kolem). Vše v barvách, které jsou mi nejblíž, tzn. všechny odstíny růžové, modré a lehké detaily v bílé/žluté barvě.

Nově pracuji i s myšlenou, že léčivé bylinky a rostlinky nám mohou přinést užitek i přes obrázek pod kůží. Kůže je největší orgán našeho těla a měli bychom dávat zřetel na to, co si přes ni do sebe pouštíme. Tentokrát nemluvím jen o veganských barvách a přípravcích, ale právě o tetování a o tom, jaký vliv může mít na naše duševní zdraví. Tetování nás bude po zbytek života ovlivňovat a já věřím, že právě léčivé bylinky a rostlinky nás mohou podpořit i formou tetování. Několik léčivých rostlinek jsem dala i do volných návrhů, ale moc ráda nakreslím i jakoukoliv další přímo vám na míru.

 

Také tetuji ráda originální české nápisy ve velmi minimalistickém stylu a mém vlastním rukopisu.

 

Na jména, data narození a římské číslice se nechci specializovat, protože v podobných tetováních postrádám kreativitu a originalitu.

Děkuju, že si se rozhodla pro tetování právě u mě a už se moc těším, co spolu vymyslíme! ❤️

 

VOLNÉ NÁVRHY

 

V případě, že bude daný motiv již rezervován, tak se nelekej, třeba spolu vymyslíme něco v podobném duchu. Ale nikdy netetuji jeden konkrétní motiv víckrát (s výjimkou minimalistických srdíček).

 

BOLÍ TO, JE TO JEDINEČNÝ A STOJÍ TO ZA TO!

 

Děkuji za tvoji přízeň a budu se těšit!

IMG_0101
#deniteckuje