BOOKING

Booking na termíny leden, únor a březen 2020 je uzavřen a kapacita je naplněna.

Děkuji všem za zájem, jste úžasní! Prosím, buďte trpěliví – na vaše emaily z bookingu 26.12.2019 odpovím nejpozději do neděle 12. 1. 2020.

O dalším bookingu budu včas informovat tady i na mém instagramu.

Jak funguje přihlášení na termín?

Jediná možnost přihlášení na termín bude pouze zde – přes FORMULÁŘ. Objednávka na termín nefunguje formou “kdo dřív přijde, ten má termín”. Každý doručený email pročítám a snažím se zaměřit na motivy, které vím, že dokážu zpracovat s čistým svědomím a vědomím. Proto prosím, popiš mi tvou představu a případně i co by tetování mělo vyjadřovat, symbolizovat. Všechny tyto detaily jsou důležité a i díky těmto informacím si udělám lepší obrázek, jak by návrh měl vypadat.

Jaké tvorbě se věnuji?

Nově se spolu s tetováním formou handpoke věnuji i tetování strojkem, což je další možnost při bookingu, kterou můžete zvolit nebo nechat rozhodnutí techniky na mě a já se budu řídit tím, co je pro daný motiv nejlepší. Můj rukopis se však nemění a stále věřím v myšlenku, že stejně jako život není dokonalý, tak ani tetování nemusí být a přesně tak je správně. Samotné tetování, obrázek na kůži, který si odnesete je jen polovina celého procesu. Nejsem továrna na obrázky, proto stejnou váhu vkládám i do zážitku, který si odnesete ve formě vzpomínky. Jedno bez druhého nefunguje a já si přeju, aby každé mnou vytvořené tetování neslo tu správnou energii a mohlo jí pak svému nositeli připomínat.

V aktuální tvorbě se zaměřuji na minimalismus a přírodní motivy (květiny a lístky všeho druhu). Vše v barvách, které jsou mi nejblíž – všechny odstíny růžové, modré, zelené a lehké detaily v bílé/žluté barvě. Samozřejmě s černými linkami.

Nově pracuji i s myšlenou, že léčivé bylinky a rostlinky nám mohou přinést užitek i přes obrázek pod kůží. Kůže je největší orgán našeho těla a měli bychom dávat zřetel na to, co si přes ni do sebe pouštíme. Tentokrát nemluvím jen o veganských barvách a přípravcích, ale právě o tetování a o tom, jaký vliv může mít na naše duševní zdraví. Tetování nás bude po zbytek života ovlivňovat a já věřím, že právě léčivé bylinky a rostlinky nás mohou podpořit i formou tetování. Několik léčivých rostlinek jsem dala i do volných návrhů, ale moc ráda nakreslím i jakoukoliv další přímo vám na míru podle toho, jakou část těla nebo myšlení potřebujete v životě podpořit.

Také tetuji ráda originální české nápisy ve velmi minimalistickém stylu a mém vlastním rukopisu.

Na jména, data narození a římské číslice se nechci specializovat, protože v podobných tetováních postrádám kreativitu a originalitu.

Děkuju, že si se rozhodla pro tetování právě u mě. Moc si toho vážím!

O dalším bookingu budu včas informovat.

VOLNÉ NÁVRHY

 

V případě, že bude daný motiv již rezervován, tak to ještě nemusí být konec světa, třeba spolu vymyslíme něco v podobném duchu. Ale nikdy netetuji jeden konkrétní motiv víckrát (s výjimkou minimalistických srdíček).

Měj pod kůží, co miluješ!

 

Děkuji za tvoji přízeň a budu se těšit!