BOOKING

NEJBLIŽŠÍ BOOKING BUDE V SRPNU.

❤️

Aktuálně mám plnou kapacitu a booking je uzavřen. Objednávky na další období budu spouštět v průběhu srpna na termíny září + říjen. O přesném termínu bookingu budu informovat, až se bude blížit.

*

Vzhledem k aktuální situaci budu preferovat termíny pro 1 osobu (a prosím vždy bez doprovodu), aby byl dodržen počet osob na m2.

*

Termín tetování v letních měsících s sebou obnáší zvýšenou opatrnost ze strany klientky. Vedle běžných doporučení v péči o nové tetování je nutné dodržovat i tyto body:

  • Min. 1 týden před tetováním chraňte tetované místo před sluncem (zakrytím nebo krémem s vysokým SPF). Opálená kůže může přijímat inkoust špatně.
  • Čerstvé tetování chraňte před sluncem min. 4 týdny (zakrytí oděvem či jinou textilií). Je velmi náchylné ke spálení a může to zapříčinit vyblednutí barev.
  • Po dobu hojení (2 – 4 týdny) se vyhněte venkovním koupalištím, rybníkům a moři.
  • 2 týdny po tetování chraňte tetované místo před špínou a podrážděním, udržujte jej čisté a suché. V létě se více potíme a obnažená místa chytí více prachu, proto tetování častěji omývejte antibakt. mýdlem.
  • Pokud si nejste jisti, zda toto zvládnete dodržet, pak je vhodnější tetování odložit na podzim.

Jak funguje přihlášení na termín – tzn. BOOKING?

Jediná možnost přihlášení na termín je pouze zde – přes FORMULÁŘ. Formulář se otevře až v den bookingu. Většinou je otevřen jen pár minut (než se naplní kapacita), tak si raději pročti následující řádky, ať tě nic nepřekvapí.

Zároveň objednávka na termín nefunguje formou “kdo dřív přijde, ten má termín”. Každý váš doručený email pročítám a snažím se zaměřit na motivy, které vím, že dokážu zpracovat s čistým svědomím a vědomím v mém stylu a rukopisu. Tetuji motivy na míru (podle vašich představ) i moje volné návrhy, které najdeš na mém ig. Pokud chceš motiv na míru, popiš mi do formuláře tvou představu a případně i co by tetování mělo vyjadřovat, symbolizovat. Důležitá je pro mě tvoje představa (klidně jen hrubá – květiny, symbol, nápis, mandala, atd.), umístění na těle a max. velikost tetování. Všechny tyto detaily jsou zásadní a i díky těmto informacím si udělám lepší obrázek, jak by návrh měl vypadat.

Jaké tvorbě se věnuji?

V aktuální tvorbě se zaměřuji na přírodní motivy (květiny a lístky všeho druhu) a minimalismus. Zajímám se o květomluvu a skrytý význam květin. Ráda pracuji s květinami podle slunečního znamení nebo vyjádření pocitů, emocí či vzpomínek právě typickou rostlinkou. Vše v barvách, které jsou mi nejblíž – čistě černé nebo s odstíny růžové, modré, zelené a lehké detaily v bílé/žluté barvě. Pro můj styl je typická jemnost, velmi tenké linky, lehké stínování a celkově ženské a něžné motivy. I to je důvod, proč tvoří moji klientelu zejména ženy.

Ráda bych v tomto bookingu většinu motivů kreslila přímo na kůži majitele – tedy formou freehand. Proto je důležité, aby každá klientka, která mě osloví, znala mou tvorbu a věděla, co může čekat. Pro freehand je důležitá důvěra, protože motiv se tvoří přímo na místě, kreslím ho fixou na kůži před samotným tetováním a většinu detailů, stínování atd. tvořím až v průběhu tetování. Na všem se domluvíme a klientka má vždy prostor vyjádřit, zda s návrhem souzní nebo chce cokoliv upravit.  Složitější a propracovanější návrhy (zvířata, mandaly a motivy větší než 30 cm) si zpracovávám dopředu a s klientkou konzultuji v den termínu osobně. Vždy požaduji zálohu předem, ta slouží jako jistota termínu.

Aktuálně tetuji motivy, které jsou vhodnější pro strojkem, což ale neznamená, že handpoke úplně vypouštím. Níže u každé fotky tetování najdeš i techniku, jakou bylo vytvořeno (stačí na fotku najet myší nebo si ji otevřít). Pokud preferuješ pouze jednu techniku, tak mi to napiš do popisu ve formuláři. V opačném případě se vždy řídím právě daným motivem a volím k němu techniku, která je z mého pohledu nejvhodnější.

Samotné tetování, obrázek na kůži, který si odnesete je jen polovina celého procesu. Nejsem továrna na obrázky, proto stejnou váhu vkládám i do zážitku, který je ve formě vzpomínky na celý proces. Jedno bez druhého nefunguje a já si přeju, aby každé mnou vytvořené tetování neslo tu správnou energii z našeho setkání a mohlo ji pak své nositelce připomínat.

Pracuji i s myšlenou, že léčivé bylinky a rostlinky nám mohou přinést užitek i přes obrázek pod kůží. Kůže je největší orgán našeho těla a měli bychom dávat zřetel na to, co si přes ni do sebe pouštíme. Tentokrát nemluvím jen o veganských barvách a přípravcích (které používám), ale právě o tetování a o tom, jaký vliv může mít na naše duševní zdraví. Tetování nás bude po zbytek života ovlivňovat a já věřím, že právě léčivé bylinky a rostlinky nás mohou podpořit i formou tetování. Pokud tě tento přístup zaujal, můžeš mi klidně do popisu napsat, co tě trápí nebo co by si ve svém těle a přístupu k životu chtěla podpořit. Já pak na samotné sezení připravím pár návrhů, jaké rostlinky nebo květiny ti s tím dokáží pomoct.

Tetuji také ráda originální (nejen) české nápisy ve velmi minimalistickém stylu a mém vlastním rukopisu.

Na jména, data narození a římské číslice se nechci specializovat, protože v podobných tetováních postrádám kreativitu a originalitu.


 

BOOKING JE UZAVŘEN

Na všechny doručené objednávky z 15.5. odpovím nejpozději do 14 dnů,

tzn. do 29.5.