BOOKING

Aktuálně nepřijímám nové objednávky / booking closed

*

Termíny na tetování mám obsazené do konce září 2020. Další booking budu otvírat v průběhu září 2020 opět na následující 3 měsíce, tzn. na termíny říjen, listopad a prosinec.

Aktuální informace najdeš na mém INSTAGRAMU.

*

Jak funguje přihlášení na termín – tzn. BOOKING?

Jediná možnost přihlášení na termín bude opět pouze zde – přes FORMULÁŘ. Formulář se otevře až v den bookingu. Většinou je otevřen jen pár hodin, tak si raději pročti následující řádky, ať tě nic nepřekvapí.

Objednávka na termín nefunguje formou “kdo dřív přijde, ten má termín”. Každý doručený email pročítám a snažím se zaměřit na motivy, které vím, že dokážu zpracovat s čistým svědomím a vědomím. Tetuji motivy na míru (podle vašich představ) i moje volné návrhy, které najdeš níže. Pokud chceš motiv na míru, popiš mi do formuláře tvou představu a případně i co by tetování mělo vyjadřovat, symbolizovat. Pokud ti sedí nějaký z volných návrhů, napiš mi jeho označení. V obou případech je pro mě důležitá tvoje představa o umístění a velikosti tetování. Všechny tyto detaily jsou důležité a i díky těmto informacím si udělám lepší obrázek, jak by návrh měl vypadat.

Jaké tvorbě se věnuji?

Nově se spolu s tetováním formou handpoke věnuji i tetování strojkem, což je další možnost při bookingu, kterou můžete zvolit nebo nechat rozhodnutí techniky na mě ( já se budu řídit tím, co je pro daný motiv nejlepší). Níže u každé fotky tetování najdeš i techniku, jakou bylo vytvořeno (stačí na fotku najet myší nebo si ji otevřít).

 

Můj rukopis se však nemění a stále věřím v myšlenku, že stejně jako život není dokonalý, tak ani tetování není a přesně tak je správně. Samotné tetování, obrázek na kůži, který si odnesete je jen polovina celého procesu. Nejsem továrna na obrázky, proto stejnou váhu vkládám i do zážitku, který si odnesete ve formě vzpomínky. Jedno bez druhého nefunguje a já si přeju, aby každé mnou vytvořené tetování neslo tu správnou energii a mohlo jí pak svému nositeli připomínat.

V aktuální tvorbě se zaměřuji na přírodní motivy (květiny a lístky všeho druhu) a minimalismus. Vše v barvách, které jsou mi nejblíž – všechny odstíny růžové, modré, zelené a lehké detaily v bílé/žluté barvě. Převážně s černými linkami. Ráda bych malé a jednoduché motivy kreslila přímo na kůži majitele – tedy formou freehand. Větší návrhy zasílám (po domluvě termínu a uhrazení zálohy) vždy den předem. Návrh netvořím bez domluvy na termín a uhrazení zálohy.

Pracuji i s myšlenou, že léčivé bylinky a rostlinky nám mohou přinést užitek i přes obrázek pod kůží. Kůže je největší orgán našeho těla a měli bychom dávat zřetel na to, co si přes ni do sebe pouštíme. Tentokrát nemluvím jen o veganských barvách a přípravcích (které používám), ale právě o tetování a o tom, jaký vliv může mít na naše duševní zdraví. Tetování nás bude po zbytek života ovlivňovat a já věřím, že právě léčivé bylinky a rostlinky nás mohou podpořit i formou tetování. Několik léčivých rostlinek jsem dala i do volných návrhů, ale moc ráda nakreslím i jakoukoliv další přímo vám na míru podle toho, jakou část těla nebo myšlení potřebujete v životě podpořit.

 

Také tetuji ráda originální české nápisy ve velmi minimalistickém stylu a mém vlastním rukopisu.

 

Na jména, data narození a římské číslice se nechci specializovat, protože v podobných tetováních postrádám kreativitu a originalitu.

Děkuju, že si se rozhodla pro tetování právě u mě. Moc si toho vážím!

 

VOLNÉ NÁVRHY

  • doporučené umístění – není nutné se ho držet
  • doporučená velikost – není vhodné dělat o menší velikost, aby veškeré detaily zůstaly zachovány
  • zájemcům o volný návrh dávám v bookingu přednost

 

 

V případě, že bude daný motiv již rezervován, tak to ještě nemusí být konec světa, třeba spolu vymyslíme něco v podobném duchu. Ale nikdy netetuji jeden konkrétní motiv víckrát (s výjimkou minimalistických srdíček a podobných symbolů).

 

Měj pod kůží, co miluješ!

 

cropped-untitled_artwork.png