Limitovaná kolekce s mým designem!

Letní kolekce je tady!

Právě dnes 4.8. od 20h si můžete objednat nové kousky s mým designem!

Design jsem tvořila spolu s vámi, kdy jste mi skrze ankety na ig stories pomáhali vybrat, co nosíte nejvíc! Vyhrál to menší motiv na přední straně, který spolu s květinovým designem nese i zprávu pro všechny, kteří si myslí, že se malujeme, čančáme a oblékáme pro naše okolí! ❤️

Kvetu pro tebe sebe!

NOVOU KOLEKCI KOUPÍŠ TADY

Růžový crop top.

Tentokrát na to nejsem sama!

Rozhodla jsem se spojit síly s rozjíždějící se mladou značkou Tattoos On Clothes, která protíná tatérskou komunitu a vytváří u nás něco zcela nového!

Černý crop top

Crop topy jsou dostupné ve velikostech S, M a L. Velikosti sedí tak, jak jsme běžně zvyklé. Já např. měřím 160 cm a mám velikost S.

Růžové kraťasy

Kraťasy jsou dostupné ve velikostech S, M a L. Jsou z pohodlného “teplákového” materiálu a guma netlačí. Střih jsme ladili opravdu do posledního detailu, takže krásně sednou!

Černé kraťasy

Růžový crop top

Proč si nevyrábím oblečení sama?

Primárně jsem tatérka a chci se na plno věnovat tetování, mít dostatek času na vás a užít si každé naše sezení tak, jak si zaslouží. A jelikož vytvořit oblečení s vlastním designem není tak jednoduché, jak se může zdát, rozhodla jsem se jít do toho pod záštitou Tattoos on Clothes. Design je jen a jen na mě a věřte, že je přesně takový, jaký máme rády! Květinový, ženský a s názorem.

Ale co všechny ty další věci, které se k tvorbě oblečení vztahují? Komunikace se švadlenou, přesné střihy, tiskárna, certifikáty k oblečení, skladování, eshop, balení a doručení? Právě o to všechno se postará Tattoos on Clothes. A já jsem za naši nově vzniklou SPOLUpráci opravdu vděčná!

Design na crop topu “Kvetu pro tebe sebe!”

Limitovaná kolekce

Stejně jako vždycky, tak i tentokrát jde o LIMITOVANOU KOLEKCI S JEDINEČNÝM DESIGNEM, proto bude jen omezené množství kousků! S Tattoos on Clothes se shodujeme nejen ve filozofii, ale i pohled na udržitelnost máme stejný a proto vám chceme nabízet kousky, které jsou originální, kvalitní a nebude je mít každý druhý.

Nově se v letním období vrhneme do trochu odvážnějších střihů, ale nebojte! Opravdu si s čistým svědomím myslím, že budou slušet každé velikosti! ❤️ No a kdo je spíš na klasiku, tak se dočká při další vlně, která je plánovaná na podzim.

Druhý letní kousek jsou kraťasy!

A nebudou jen tak ledajaké! Mají celopotisk, který ladí ke croptopu, ale půjde nosit i samostatně. Jsme si vědomi toho, že naše letní kolekce možná není pro každého, ale opravdu jsem ráda, že jdeme do něčeho nevšedního!

Kraťasy s celopotiskem květin.

Všechny kousky si můžete prohlédnout a objednat na

👉🏻 tattoosonclothes.cz

Mějte se krásně a nezapomeňte mi napsat, jak se nosí!