Limitovaná kolekce s mým designem!

Je to tady!

Po téměř roce a půl od poslední designové látkové tašky, jsem opět nadšená, že vám můžu pomalu představovat další jedinečné kousky s mým designem!

Design jsem tvořila spolu s vámi, kdy jste mi skrze ankety na ig stories pomáhali vybrat, co nosíte nejvíc! Vyhrál to menší motiv na přední straně, který spolu s květinovým designem nese i zprávu pro všechny, kteří si myslí, že se malujeme, čančáme a oblékáme pro naše okolí! ❤️

Kvetu pro tebe sebe!

První vizualizace růžového croptopu, ale finální střih ještě ladíme a může se lišit.

Tentokrát na to nejsem sama!

Rozhodla jsem se spojit síly s rozjíždějící se mladou značkou Tattoos On Clothes, která protíná tatérskou komunitu a vytváří u nás něco zcela nového!

Proč si nevyrábím oblečení sama?

Primárně jsem tatérka a chci se na plno věnovat tetování, mít dostatek času na vás a užít si každé naše sezení tak, jak si zaslouží. A jelikož vytvořit oblečení s vlastním designem není tak jednoduché, jak se může zdát, rozhodla jsem se jít do toho pod záštitou Tattoos on Clothes. Design je jen a jen na mě a věřte, že bude přesně takový, jaký ho ode mě čekáte! Květinový, ženský a s názorem.

Ale co všechny ty další věci, které se k tvorbě oblečení vztahují? Komunikace se švadlenou, přesné střihy, tiskárna, certifikáty k oblečení, skladování, eshop, balení a doručení? Právě o to všechno se postará Tattoos on Clothes. A já jsem za naši nově vzniklou SPOLUpráci opravdu vděčná!

Vizualizace černého croptopu. Finální střih se může lišit.

Limitovaná kolekce

Stejně jako vždycky, tak i tentokrát půjde o LIMITOVANOU KOLEKCI S JEDINEČNÝM DESIGNEM, proto bude jen omezené množství kousků! S Tattoos on Clothes se shodujeme nejen ve filozofii, ale i pohled na udržitelnost máme stejný a proto vám chceme nabízet kousky, které jsou originální, kvalitní a nebude je mít každý druhý.

Nově se v letním období vrhneme do trochu odvážnějších střihů, ale nebojte! Opravdu si s čistým svědomím myslím, že budou slušet každé velikosti! ❤️ No a kdo je spíš na klasiku, tak se dočká při další vlně, která je plánovaná na podzim.

Druhý letní kousek jsou kraťasy!

A nebudou jen tak ledajaké! Mají celopotisk, který ladí k výše zmíněnému croptopu, ale půjde nosit i samostatně. Jsme si vědomi toho, že naše letní kolekce možná není pro každého, ale opravdu jsem ráda, že jdeme do něčeho nevšedního!

Vizualizace designu kraťas, finální střih ještě ladíme a může se lišit.

V těchto dnech ladíme finální střihy se švadlenou, designy s tiskárnou a pokud vše půjde, jak má, tak si v červenci budete moci objednat naši první společnou LIMITOVANOU KOLEKCI na

👉🏻 tattoosonclothes.cz

Mějte se krásně a už se těším, až to na vás rozkvete!