ECO TAŠKY

Nová edice ECO tašek je tady!

Dlouho jsem přemýšlela nad designem, který by nová taška měla nést. Ve finálním výběru byl design bez textu a oproti němu obrázek s jasným textem, který je pravdivý a dává smysl. Nakonec jsem vsadila na svůj pocit a tak vznikly tyto tašky!

Látkové tašky jsou ze 100% organické bavlny. Rozměry tašky jsou 42×38 cm, s uchem 72×38 cm. Taška je vyrobena a potištěna u společnosti Merch You, která jako jediná z ČR a SR má certifikaci GOTS.


Co je GOTS?
Certifikace podle globálního ekologického standardu (z anglického Global Organic Textile Standard – GOTS) je celosvětově uznávaná jako nejvyšší standard ve výrobě, zpracování a potisku textilu (merchandise, oděvy, domácí textil, výrobky osobní hygieny a péče), vyrobeného z certifikovaných ekologicky vypěstovaných surovin.

Jedná se o mezinárodní certifikát, který sleduje přísná kritéria v oblasti šetrnosti k životnímu prostředí a společenské odpovědnosti v celém dodavatelském řetězci – od pěstování zdrojového materiálu, přes textilní zpracování ve všech jeho fázích, balení až po distribuci a tisk. Zajišťuje nejen přísnou kontrolu výroby z ekologického hlediska, ale i dodržování etické stránky výroby v souladu s Fair Trade. Je tedy jednoznačnou a nejlepší volbou, pokud člověk hledá kvalitu a transparentnost ve všech aspektech výroby. Podrobnější informace najdete na www.merchyou.com.

Tašky jsou za cenu 280 Kč. V případě doručení poštou + 60 Kč (doporučené psaní/balík).

Jak objednat?

Nezávazná objednávka – vyplň tvůj email a pošlu ti veškeré detaily.

Nebo mi napiš přímo na email deniteckuje@gmail.com a vyber si z nabízených možností doručení:
OBJEDNÁVÁM TAŠKU ONLINE – DORUČENÍ POŠTOU

  • Napiš mi kolik kusů si přeješ a adresu doručení.
  • Po potvrzení, že je dané množství skladem ti zašlu platební údaje.
  • Poštou zasílám pouze předem uhrazené objednávky (+ 60 Kč za poštovné – doporučeně). Po připsání částky na účet zasílám tašku na uvedenou adresu.
  • Po přijetí platby zasílám tašku do 2 – 3 pracovních dnů. Doručena by měla být do cca 5 pracovních dnů.

VYZVEDNU SI TAŠKU OSOBNĚ v Praze

  • Napiš mi kolik kusů si přeješ.
  • Napíšu ti, kdy se pro tašku můžeš stavit (nemáme běžné otvírací hodiny, ve studiu jsme vždy po domluvě).
  • Platba na místě v hotovosti.

Pokud tě zajímá cokoliv dalšího, tak se neboj zeptat.

 

untitled_artwork-38.jpg