TATTOO WORKSHOP

Pro každého, koho baví tetování a chce nahlédnout za oponu tohoto řemesla se vším, co obsahuje!

Po úspěšných denních workshopech je tu NOVÁ FORMA workshopů pro všechny, kteří to mají do Prahy daleko nebo preferují samovzdělávání.

WORKSHOP BALÍČEK NA DOMA

Tento balíček obsahuje veškeré informace, na které by ses měla připravit, pokud se rozhodneš pro práci tatéra. Zároveň v balíčku najdeš kompletní výbavu pro trénink tetování do umělé kůže. Celý obsah brožur jsou mé vlastní zkušenosti a know-how, které jsem nasbírala za posledních 6 let v tomto oboru.

Co v balíčku najdeš?

 • Brožuru o teorii – 35 stran, kde najdeš podrobné informace o mém vlastním know-how, terminologii, administrativě, rekvalifikačních kurzech, handpoku vs. tetování strojkem, legislativě potřebné k založení živnosti a provozu studia, marketingu, cenotvorbě a třeba i sociálních sítích.
 • Brožuru k praktické části – 27 stran plných informací o kůži, tetovacích barvách, alergiích, bolestivosti tetování a osobních zkušenostech, které tě zasvětí do postupů při tetování. V brožuře najdeš jednotlivé kroky od návrhu motivu až po spokojeného klienta.
 • Veškeré produkty k tréninku tetování a popis, jak s nimi zacházet!
  • Umělá kůže
  • Tetovací barvy
  • Tetovací jehly na handpoke
  • Cartridge (můžeš tedy trénovat i tetování strojkem, pokud ho máš doma)
  • Rukavice Espeon
  • Green soap, tattoo butter, desinfekci, stencil
  • Podložky, kalíšky na barvy, obtiskovací termo papír, suprasorb, dřevěná špachtle a další
Produkty v balíčku slouží pouze k tréninku tetování do umělé kůže.
Brožury zasílám pouze v tištěné formě.

Pro koho je WORKSHOP BALÍČEK určený?

 • Pro každého, koho zajímá řemeslo tetování a chce se dozvědět informace do hloubky.
 • Pro každého, kdo má tetování jako koníček a plánuje si dělat živnost.
 • Pro každého, kdo si chce založit vlastní studio a neví, jak na to.
 • V neposlední řadě je balíček i pro každého lajka, který si chce “jen” zkusit tetovat do umělé kůže.

Cena WORKSHOP BALÍČKU je 3.500 Kč.

*V ceně je již zahrnuto balné i poštovné. Doprava je jediná možná skrze Zásilkovnu – zde najdete seznam výdejních míst. Osobní odběr balíčků není možný.

Balíček objednáš zde na stránce úplně dole.

Workshop nenahrazuje kurz tetování a nejedná se o rekvalifikační kurz.

Recenze účastníků z denního workshopu

“… workshop naplnil všechny moje očekávání 🙂 tvoje upřímnost a otevřenost ve všem je naprosto skvělá, děkuju za takový přístup, za všechny odpovědi na všechno, co jsme potřebovali vědět. Krásný workshop💜.” T.
“Deni, workshop byl skvělý… 🙂 všechno perfektně připravené, uvolněná a přátelská atmosféra… rozhodně jsi mi dodala odvahu se do toho pustit… 💪 vřele doporučuji pro lidi, co jsou strojkem nepolíbení… 🤗 důkazem, že jsem strávila naprosto úžasný den je, že se mi o tom v noci ještě zdálo… 🤣..” D.
“… píšem až teraz, potrebovala som vstrebať všetky tie pocity, ale teda za mňa bol celý workshop top! Ďakujem za všetky tie informácie, aj že si odpovedala na všetky otázky bez okolkov. A nápad s knižkou bol tiež skvelý, pretože by som si to všetko vobec nezapamatala a teraz to mám všetko pokope a možem do toho kedykoľvek pozrieť… T.
“… včerejší workshop ještě pořád zpracovávám, zanechalo to ve mně spoustu emocí a neskutečně mě to nakoplo! Splnilo to přesně má očekávání😉 Měla jsi všechno perfektně připravené a žádná nervozita na Tobě nebyla znát, určitě se tomu dál věnuj, hodně lidí co v začátcích tápou Ti budou vděční.” M.

.

Cílem workshopu není naučit vás konkrétní styl tetování a mých květin.

Ráda bych Vám předala moje know-how s tím, že základním kamenem každého tatéra je originalita a jedinečnost jeho tvorby.

.

.

OBJEDNACÍ FORMULÁŘ

Děkuji za tvůj zájem!

Do emailu ti zašlu další instrukce k platbě a předpokládané době odeslání balíčku.

Na objednávky budu odepisovat postupně tak, jak budu stíhat a fyzicky zvládat 🙂 Děkuji za Vaši trpělivost!

Krásný den! Deni