DOČASNÉ TETOVÁNÍ

Připravila jsem pro vás 9 setů nalepovacích tetování s mým originálním designem!

AKTUÁLNĚ VYPRODÁNO

Dočasné tetování je vhodné pro každého, kdo si chce kůži na chvíli ozdobit nebo si vyzkoušet, zda se mu na daném místě bude tetování opravdu líbit.

Výdrž dočasného tetování

Výdrž dočasného tetování záleží především na zvoleném motivu a jeho umístění. Plné tvary (např. větší květy) a širší linky drží delší dobu. Na hladkých částech těla (např. předloktí nebo lýtko) drží tetování lépe než na částech, které často ohýbáme nebo omýváme (např. zápěstí, kotník, obličej nebo hřbet ruky). Dle mých zkušeností má dočasné tetování výdrž 3 – 10 dnů, dle zvoleného motivu, umístění, typu kůže a následné péče o dočasné tetování.

Aplikace dočasného tetování

Aplikace je jednoduchá a zvládne ji opravdu každý. Potřebujete k ní pouze čistou vodu, ubrousek a dočasné tetování. Přesný návod je součástí každého balíčku, stejně jako “pokusný” kousek tetování, ať se nemusíte bát, že pokazíte konkrétní motiv.

Můžu s dočasným tetováním do vody?

Ano. Běžná sprcha nebo koupel tetování nepoškodí. Doporučuji tetování neomývat houbičkou, peelingem nebo sprchovým gelem s olejovým složením.

Lze dočasné tetování odstranit dříve?

Ano, dočasné tetování můžete odstranit bez problému kdykoliv. Pro úplné odstranění potřebujete pouze olejíček (např. pleťový růžový olej) nebo odličovací prostředky.

Doprava

Zasílám objednávky pouze v hodnotě nad 300 Kč. Doprava je pomocí Zásilkovny, proto při vyplnění objednávkového formuláře zvolte konkrétní Zásilkovnu, kterou máte nejblíže nebo případně vyberu nejbližší dle vaší doručovací adresy. Cena balení + dopravy po ČR je 100 Kč. Osobní vyzvednutí možné v Praze dle individuální domluvy. Vzhledem k situaci preferuji zaslání přes Zásilkovnu. Konkrétní instrukce zašlu emailem po vyplnění formuláře.

Platba

Platba pouze předem. Na dobírku nezasílám. I v případě vyzvednutí osobně je platba pouze předem. Veškeré instrukce vám po vyplnění formuláře zašlu do emailu.

VYPRODÁNO

Další dotisk plánuji na léto 2021.

Nápady a vizualizace pro lepší představu, kam tetování umístit 🙂