FLORAL TATTOO

Jak se objednat?

Každé cca 3 měsíce otvírám bookingový formulář, skrze který se můžeš objednat. Obsazuji vždy termíny na následující 2 – 3 měsíce. Nejbližší termín bookingu je 13. prosince 2020. Více informací se dozvíš v záložce BOOKING.

Co tetuji?

Zaměřuji se na tetování florálních motivů, minimalistické symboly a (nejen) české nápisy. Květinové motivy ráda zvýrazňuji jemnými barvami v odstínech růžové, fialové a modré. Tetuji strojkem i technikou handpoke. Pokud nemáš preference v technice, pak vždy volím lepší možnost pro daný motiv.

Návrhy

Většinu motivů zpracovávám až na místě společně s klientkou a daný návrh kreslím přímo na kůži – tzn. FREEHAND. Pokud se jedná o složitější motiv, tak se domluvíme a já předem zpracuji návrh. Avšak ráda bych většinu motivů tvořila freehand přímo na kůži, protože pak je jistota, že motiv respektuje anatomii a dokonale doplňuje svého nositele. Netetuji donesené obrázky a návrhy od jiných umělců.

Covery

Do předělání původního tetování od jiného umělce se pouštím jen velmi zřídka. Musí se jednat o velmi malý motiv, který dokáži vhodně zakrýt mojí jemnou tvorbou. V takových případech uvítám, když klientka plně důvěřuje mojí tvorbě a nechá mi volnou ruku. Dodělání a úpravy stávajícího tetování od jiného tatéra nedělám.

Eco & vegan

Tetovací barvy, máslíčka, a používané produkty jsou veganské a netestované na zvířatech, pokud to jejich použití umožňuje. Stejně tak jednorázové pomůcky používám ekologické a rozložitelné, za účelem minimalizace plastů a odpadu.

Jak pečovat o tetování

Veškeré potřebné informace si povíme ve studiu a každá moje klientka dostane instrukce, jak se o tetování správně starat.

Omezení

Tetuji pouze osoby starší 18 let. Převážně se zaměřuji na klientky, protože moje tvorba je něžná a velmi ženská. To ovšem neznamená, že nepotetuji i muže, pokud bude souznít s mým stylem. Netetuji těhotné ani kojící ženy. Veškeré zdravotní problémy a kontraindikace hlaste prosím již při bookingu.

Kde tetuji?

Nově mě najdeš ve studiu Ink Garden poblíž Náměstí Míru (Praha 2). Přesnou adresu zasílám při domluvě termínu.

Leave a Comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s