FLORAL TATTOO

Jak se objednat?

Každé cca 3 měsíce otvírám bookingový formulář, skrze který se můžeš objednat. Obsazuji vždy termíny na následující 2 – 3 měsíce. Nejbližší termín bookingu bude v prosinci 2021. Více informací se dozvíš v záložce BOOKING.

Co tetuji?

Zaměřuji se na tetování florálních motivů – květiny, rostlinky a větvičky, minimalistické symboly (srdíčka, písmena, orionky), včelky, motýly, hmyzáky, souhvězdí a (nejen) české nápisy. Květinové motivy ráda zvýrazňuji jemnými barvami v odstínech růžové, fialové a modré. Aktuálně tetuji převážně strojkem a handpoke postupně vypouštím z mojí tvorby. Výjimkou jsou pihy, na které se nově ke mně můžete objednat a ty tetuji handpoke metodou.

Návrhy

Motivy zpracovávám až na místě společně s klientkou a daný návrh kreslím přímo na kůži – tzn. FREEHAND. Pokud se jedná o složitější motiv (zvířata, mandaly apod.), tak se domluvíme a já předem zpracuji návrh. Avšak ráda bych většinu motivů tvořila freehand přímo na kůži, protože pak je jistota, že motiv respektuje anatomii a dokonale doplňuje svého nositele. Netetuji donesené obrázky a návrhy od jiných umělců.

Covery

Do předělání původního tetování od jiného umělce se pouštím jen velmi zřídka. Musí se jednat o velmi malý motiv, který dokáži vhodně zakrýt mojí jemnou tvorbou. V takových případech uvítám, když klientka plně důvěřuje mojí tvorbě a nechá mi volnou ruku. Dodělání a úpravy stávajícího tetování od jiného tatéra nedělám.

Eco & vegan tetovací barvy a pomůcky

Tetovací barvy používám pouze atestované a schválené pro použití v EU. Konkrétně značky Panthera Ink, Eternal Ink a World Famous Tattoo Ink. Všechny tyto barvy jsou vhodné pro vegany.

Barvy na tetování Panthera Ink jsou jedničkou mezi černými tetovacími barvami na světě, a to hlavně díky nové molekulární technologii, která dodává těmto barvám brilantní sametový efekt a zvýšenou odolnost proti slunci. Barvy se velmi dobře hojí, jsou netoxické, sterilizované gamma zářením a vhodné i pro vegany. Při výrobě barev Eternal Ink jsou používané výhradně organické složky. Pigment barev je vyráběn na vodní bázi, proto jsou barvy netoxické a neobsahují glycerol. Barvy WFTI mám oblíbené především díky vysokému obsahu pigmentu, který se lehce aplikuje do kůže a zůstává stále sytý a zářivý i po zahojení.

Jednorázové pomůcky používám ekologické a rozložitelné, za účelem minimalizace plastů a odpadu.

Jaká je cena tetování?

Základní, minimální cena je 1.500 Kč. Konečná cena je individuální a většinou ji odhaduji dle velikosti a náročnosti motivu. Přesný odhad zasílám při konzultaci po emailu v rámci bookingu.

Korekce tetování po zahojení

Pokud je oprava potřeba, tak je první korekce zdarma. Tuto možnost je možné využít nejpozději do jednoho měsíce od zhotovení tetování. Stačí mi napsat na email a přiložit aktuální fotku tetování. Záměrně píšu “pokud je oprava potřeba”, protože se jedná pouze o případy, kdy je značná část tetování špatně zahojená (inkoust z kůže vypadne) a celkový motiv je vizuálně “nečitelný”. Drobné milimetrové necelistvé linky jsou v pořádku a je potřeba počítat s tím, že tetování není dokonalé. Kůže není grafický program, kde je vše hladké a perfektní 🙂

Jak pečovat o tetování

Veškeré potřebné informace si povíme ve studiu a každá moje klientka dostane instrukce, jak se o tetování správně starat.

Omezení

Tetuji pouze osoby starší 18 let. Převážně se zaměřuji na klientky, protože moje tvorba je něžná a velmi ženská. To ovšem neznamená, že nepotetuji i muže, pokud bude souznít s mým stylem. Netetuji prsty, dlaně, paty a chodidla. Netetuji těhotné ani kojící ženy. Veškeré zdravotní problémy a kontraindikace hlaste prosím již při bookingu.

Dárkový voucher

Aktuálně vouchery na tetování nenabízím.

Workshop tetování

Pro každého, koho zajímá profese tatéra a chtěl by se dozvědět vše ze zákulisí. Podrobnosti a instrukce k přihlášení na workshop najdete tady.

Kde tetuji?

Moje studio Ink Garden najdeš poblíž Náměstí Míru (Praha 2). Přesnou adresu zasílám při domluvě termínu. Studio si můžeš prohlídnout tady.

Leave a Comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s